top of page
landing 1

Trios 2023

Proje Tipi

Yönetim Ofisi

Proje Konumu

İkitelli, İstanbul

Yapı Türü

Çok Katlı Ofis

Uygulama Yılı

2019

Proje Sahibi

Palamut Group

Proje Kapsamı

Projelendirme ve Uygulama

Proje Alanı

700 m2

Tasarım Ekibi

Ertuğrul Işık - Cansu Şekerci

Stil

Industrial / Contemporary

Şirketin büyümesi dolayısıyla eski ofislerine sığamayan Palamut Group yeni ofislerinde de bizimle çalışmak istedi. Sektöründe öncü konumdaki firmanın sahibi özellikle sıra dışı, renkli ve dikkat çekici bir ofis istediğini belirtti.

Trios 2023 kompleksinde shell&core olarak teslim edilen ofis alanında öncelikle tavan yüksekliği avantajından faydalanılarak asma kat projelendirildi. Ofis projesinin tasarımında, öncelikle ekibin ihtiyaç ve isteklerinin karşılandığı bir plan kurgusu oluşturulurken, diğer taraftan da showroom’undan toplantı odasına, açık ofis alanından yönetici odasına kadar tüm mekanlar için ayrı ayrı enerjisi yüksek malzeme ve renklerle dinamik ve sıra dışı bir ofis oluşturma hedefi belirlendi.

Bu renklilik ofiste WC alanlarından koridorlara kadar yansırken çalışma alanlarında bu konsept sadeleştirilerek uygulandı. Ofisin dinamik enerjisinin mekana yansıması olarak büyük bir akvaryum koridorda konumlandırıldı. Standart ofis alanları dışında; serbest ofis, kafeterya ve dinlenme alanları oluşturularak ekibe farklı mekanlarda vakit geçirme imkânı sunuldu.

landing 4
landing 3
carousel 16

Önceki

Sonraki

bottom of page