top of page
_ZES8942 1_edited_edited.jpg

Pozitif Mimarlık

2005 yılının Ocak ayında kurulan Pozitif Mimarlık, kurulduğu günden itibaren başarılı projeler ile müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştüren bir mimarlık ofisi olmuştur. Estetik değeri yüksek tasarımları, gelişmiş sunum teknolojileri, üstün işçilik ve tecrübeli uygulama ekipleri ile sektörde isminden söz ettirmektedir. Banu Hatipoğlu ve Ebru Tamer'in kurucu ortağı olduğu Pozitif Mimarlık, İstanbul Etiler'de bulunan ofisinden başarılı projelere imza atmaya devam ekmektedir.

Tasarım Sürecimiz

Müşteri odaklı bir anlayış içerisinde, estetik kaygılardan ödün vermeden ilerlediğimiz proje tasarım aşaması süresince müşterimiz ile iletişim halinde kalarak hayalleri ve beklentilerine en yakın tasarımı ortaya çıkartmaktayız.

Uygulama aşamasında kalite odaklı detaylı takiplerimiz sonucunda tüm işlemlerdeki aksaklıkları en aza indirgeyerek ortaya çıkacak zaman kaybı ve ek maliyetleri sürecin dışında tutmaktayız. Bu sayede hayal ettiğimiz tasarımı hayata geçirirken tüm kalite ve estetik beklentilerinizi karşılamaktayız.

_ZES9023.jpg
bottom of page